KONST / Litografier / Färglitografi 12487156
nr 1248 7156
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, "Stigbergsgatan". Signerad, numrerad 125/360, ca 20x23 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:06:30
15/4 19:52:37
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska